Prvotřídní světlý tabák pro vodní dýmky od českého výrobce. Tabák JO! Theo WHITE MOCCA 200 g - káva s karamelem
Kód: 01523219
Prvotřídní světlý tabák pro vodní dýmky od českého výrobce. Tabák JO! Theo LOS MINTOS 200 g - máta
Kód: 01523218
Prvotřídní světlý tabák pro vodní dýmky od českého výrobce. Tabák JO! Theo WHITE MOCCA 40 g - káva s karamelem
Kód: 01523119
Prvotřídní světlý tabák pro vodní dýmky od českého výrobce. Tabák JO! Theo LOS MINTOS 40 g - máta
Kód: 01523118
Prvotřídní tabák pro vodní dýmky od českého výrobce Theo DARK TROUBLE 200 g s příchutí dvou jablek.
Kód: 01517135
Kód: 01517134
Prvotřídní tabák pro vodní dýmky od českého výrobce Theo CINNAGOD 200 g s příchutí skořicové žvýkačky.
Kód: 01517133
Prvotřídní tabák pro vodní dýmky od českého výrobce Theo DARK TROUBLE 40 g s příchutí dvou jablk.
Kód: 01513235
Prvotřídní tabák pro vodní dýmky od českého výrobce Theo COFEETOFEE 40 g s příchutí kávy s karamelem.
Kód: 01513234
Prvotřídní tabák pro vodní dýmky od českého výrobce Theo CINNAGOD 40 g s příchutí skořicové žvýkačky.
Kód: 01513233
Kód: 01523217
Prvotřídní světlý tabák pro vodní dýmky od českého výrobce. Tabák JO! Theo CUCUMELO 200 g - okurka, limetka, meloun
Kód: 01523216
Prvotřídní tmavý tabák od českého výrobce Theo byl vyroben moderními technologickými postupy s velkým podílem ruční práce. Nepromývaný, fermentovaný, speciálně vařený, tak aby se nikotin ideálně uvolnil do celé směsi, to vše je český tabák Theo.
Tabák do vodní dýmky Theo je kombinací tří druhů tabákových listů Virgina (světlý), Burley (tmavý) a Oriental. Zatímco Virginia a Burley se řadí k standartně používaným listům pro výrobu tabáků do vodní dýmky, Theo je obohacen o odrůdu Oriental, která stála u zrodu tabáků do vodních dýmek, a právě ona byla tou první, která se k výrobě ochucených tabáků do vodních dýmek používala.
Doporučení: Jedná se o silnější typ tabáku do vodní dýmky v mírnější síle, která není nejvhodnější pro úplné začátečníky. Zkušenější dýmkaři, kteří chtějí zkusit jinou úroveň bude zajisté správnou přestupní stanicí.